RYNNY i ODWODNIENIA

RYNNY, RURY SPUSTOWE I KSZTAŁTKI OCYNK

Ocynk (stal ocynkowana galwanicznie) to powszechnie najbardziej znany i najbardziej rozpowszechniony materiał dzięki swojej niskiej cenie rzeczywistej. Jego minusem, w porównaniu z materiałami jakimi są np. miedź i tytan-cynk, jest krótsza żywotność (korozja).

RYNNY, RURY SPUSTOWE I KSZTAŁTKI TYTAN-CYNK

Tytan - cynk to stop o najwyższej jakości. Podstawę materiału tworzy czysty cynk 99.995% z wprowadzanym składnikiem stopowym domieszki miedzi i tytanu. Tworzenie naturalnej warstwy ochronnej – patyny powoduje, że systemy rynnowe spełniają swoje zadanie przez dziesiątki lat bez konieczności odnawiania powłoki ochronnej .

RYNNY, RURY SPUSTOWE I KSZTAŁTKI PCV sys.Kanion


RURY I KSZTAŁTKI sys. ODWODNIENIA

Rury bez otuliny mogą być stosowane do odwadniania i napowietrzania terenów gruboziarnistych oraz strukturalnie stabilnych terenów (słabo rozkładalnych) oraz na terenach piaszczystych, jednak pod warunkiem wykonania wokół rury warstwy filtracyjnej.

Rury drenarskie z filtrem z włókien polipropylenowych wykonane są z PVC-U i PP-B, oplecione są filtrem o grubości około 8 mm wykonanym z cienkich włókien polipropylenowych. Dzięki temu nadają się do każdego rodzaju podłoża i mogą z powodzeniem być stosowane do odwodnień podziemnych części budynków i fundamentów.

KANAŁY ODWADNIAJĄCE

kanały niskie i wysokie . . . . . . . kratki z tworzywa i metalu